Badanie wody – Myślenice

Czy pijąc wodę, masz pewność, że jest ona czysta i bezpieczna dla Twojego zdrowia? Nie? To duży błąd. Jeśli masz własne ujęcie wody, zarządzasz obiektem z basenem i SPA lub hotelem, pomyśl o tym zlecić nam kompleksowe badania. Zajmujemy się analizą wody, która pozwala wykryć zagrożenie biologiczne, chemiczne i określić jej właściwości fizyczne. Czego dowiesz się, poznając jej wyniki? Obecność groźnych bakterii, pasożytów oraz toksycznych związków – to tylko część tego, co pozwala wykryć nasze badanie wody. Myślenice i okolice miasta to region Polski, na którego terenie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i miej pewność, że woda nie zagraża Twojemu zdrowiu.

Myślenice – badanie wody może tu być konieczne w wielu sytuacjach

Badaj wodę przynajmniej raz w roku – to sposób na to, aby szybko i w porę wykryć potencjalne zagrożenia. Jednak jej próbka powinna być zbadana zawsze wtedy, kiedy istnieje choćby cień podejrzenia, że doszło do jej zanieczyszczenia. Zgłoś się do nas zawsze, gdy zauważysz::

  •      że woda jest mętna, ma inny smak, kolor i zapach;
  •      na wypranych ubraniach pojawi się rdzawy lub szary nalot;
  •      że u domowników wystąpiły problemy z układem pokarmowym (biegunki, zaparcia), wysypki i przedłużające się, gorsze samopoczucie.

Zdrowie Twoje i innych jest w Twoich rękach. Bakterie i toksyny w studniach to problem wielu polskich miast – zagrożenie te dotyka także Myślenice. Badanie wody będzie konieczne także po powodzi i gdy dojdzie do zalania studni. Pamiętaj, aby wykonać je po remoncie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zleć je nam oraz pij wodę i korzystaj z niej bez obaw o własne zdrowie.

Badanie wody w Myślenicach ma sens

Picie zanieczyszczonej wody może mieć katastrofalne skutki. Ostre zatrucia pokarmowe, wymioty, biegunki, niedotlenienie krwi, a nawet większe ryzyko zachorowania na nowotwory mogą być efektem przedostania się do organizmu toksyn i bakterii. Nie dopuść do tego. Przeprowadzimy dla Ciebie:

  •      badanie mikrobiologiczne wody – dzięki niemu dowiesz się, czy znajdują się w niej bakterie z grupy coli, Escherichia coli, enterokoki kałowe i Clostridium perfringens wraz z przetrwalnikami;
  •      badanie fizykochemiczne wody – sprawdzimy, ile jest w niej azotanów i azotynów,  manganu, żelaza ogólnego i jonów amonowych. Ocenimy też twardość wody, jej kolor, zapach, mętność, a także przewodność elektrolityczną oraz odczyn pH.
  •      Możesz samodzielnie pobrać próbkę lub zlecić to nam – nasz próbkobiorca przyjedzie do Ciebie w dogodnym i wcześniej ustalonym terminie.
  •      Korzystamy z nowoczesnego sprzętu badawczego, dzięki czemu nasze wyniki są maksymalnie wiarygodne oraz uznawane przez sanepid.
  •      Nie pozwolimy Ci długo czekać – wynik analizy otrzymasz w ciągu kilku dni roboczych. Prześlemy Ci go na podany przez Ciebie adres mailowy.

Jak badamy wodę?

I teraz jest najlepszy moment na to, aby zgłosić się do nas i by zadbać o zdrowie swoje, domowników, gości basenów i SPA. Bezbłędnie wykryjemy bakterie i toksyny w wodzie. Jesteśmy skuteczni, dokładni i mamy wieloletnie doświadczenie – z tego względu zaufały nam już setki klientów.