DOSTAWA Przyjedziemy czy przyślemy?

Darmowa dostawa

Świadczymy usługi poboru i analizy próbek wody i ścieków na terenie całej Polski. Czas dostawy do Ciebie zestawu izotermicznego przez firmę kurierską wynosi tylko 1 dzień roboczy.
Zapewniamy darmową dostawę i odbiór zestawu do poboru próbki na terenie całego kraju.
Oferujemy kilka metod płatności i dostawy, dzięki czemu masz możliwość wyboru, która z nich jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Metody płatności i dostarczenia

Obszar roboczy 9.png

  • Wysyłka po przedpłacie 

    Co się stanie, jeśli wybierzesz opcję wysyłki po przedpłacie? Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 12, nasz pracownik jeszcze w tym samym dniu nada do Ciebie paczkę z zestawem do poboru próbki wody/ ścieku. Jeżeli wybierzesz inną datę dostarczenia paczki, dostosujemy się do Twojego terminarza. Zapewniamy sprawne i szybkie dostarczenie Twojej przesyłki w ciągu 24 h.  

  • Płatność za pobraniem  

    Jeśli wybierzesz metodę „płatność przy odbiorze”, pamiętaj, że oznacza to, że za zakupy internetowe w sklepie ww.zbadamywode.pl zapłacisz gotówką lub kartą podczas dostarczenia paczki przez kuriera.

Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy:

Korzystamy z usług wyłącznie renomowanych firm kurierskich, liderów polskiego rynku kurierskiego, którzy wyróżniają się przyjaznym podejściem do klienta oraz terminowością doręczenia przesyłek.
Współpracujemy z firmami DPD oraz UPS.

DPD

DPD- międzynarodowa sieć kurierska, która działa od blisko 30 lat. Codziennie dostarczają 5,3 mln przesyłek na całym świecie. Przesyłki z kurierem DPD dotrą do Ciebie na czas, w idealnym stanie. DPD charakteryzuje się elastycznym podejściem do wymagań odbiorcy. Możliwość opłacenia przesyłki pobraniowej kartą u kuriera, odbiór paczki w punkcie DPD Pickup tylko niektóre przykłady wynikające z wygody i prostoty współpracy z DPD. 

Status przesyłki DPD

UPS

UPS- największa globalna korporacja kurierska, która dostarcza paczki już od ponad wieku.  UPS wiedzie prym w branży kurierskiej, łączy nadawców i odbiorców z różnych części świata dostarczając i odbierając paczki poprzez drogi, kolej, powietrze i oceany. Przesyłki z kurierem UPS w 98,6% docierają do odbiorców następnego dnia roboczego od daty wysyłki.  

Status przesyłki UPS