METODY PŁATNOŚCI

Płatność jest ostatnim etapem procesu zakupu. Nie powinna ona być przeszkodą w sfinalizowaniu zakupów. Nasz sklep zwraca szczególną uwagę na proponowane metody płatności, które są w 100% bezpieczne. W trosce o wygodę naszych klientów i zapewnienie szybkości wykonywanych transakcji proponujemy wyłącznie sprawdzone, powszechne i łatwe w obsłudze metody płatności.  Zapewniamy, że oferowane przez nas transakcje i płatności są bezpieczne, ponieważ są szyfrowane certyfikatem SSL oraz autoryzowane przez zaufanych Partnerów. 

W SKLEPIE ZBADAMYWODE.PL MASZ DO WYBORU NASTĘPUJĄCE FORMY PŁATNOŚCI: 

 • Płatność szybkim przelewem (płatność z góry)  

  Najpowszechniejsza i praktyczna płatności za towary i usługi w sklepach internetowych, która nie wiąże się z wymianą gotówki. Wybraliśmy największe firmy obsługujące płatności internetowe- PayPal, iMoje, Przelewy24, są one najpopularniejsze wśród klientów internatowych i gwarantują natychmiastowe zaksięgowanie wpłaty. Po złożeniu zamówienia wybierasz, która z wymienionych bezgotówkowych metod płatności jest dla Ciebie najwygodniejsza, wybierasz swój bank i robisz przelew, który od razu księguje się na naszym firmowym koncie bankowym. Dzięki temu możemy realizować wszystkie zlecenia w wyznaczonych przez Ciebie terminach! 

 • BLIK 

  Rozwój handlu elektronicznego przyczynił się to poszukiwania rozwiązań płatniczych zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych: smartfonów, tabletów itp. Coraz powszechniejszą i wygodną metodą płatności jest BLIK. W sklepie www.zbadamywod.pl możesz za zakupy także zapłacić kodem BLIK. Płatność dostępna w ramach szybkich przelewów. Wystarczy, że posiadasz aplikację mobilną swojego banku i wpiszesz sześciocyfrowy kod wyświetlany przez aplikację, który posłuży do zaakceptowania transakcji

 • Płatność kartą VISA I MASTERCARD

  Dostępne w sklepie szybkie przelewy umożliwiają również opłacenie zamówienia poprzez kartę płatniczą. U nas możesz zapłacić dowolną kartą bankomatową, debetową lub kredytową. Przyjmujemy karty Visa i MasterCard, ponieważ są one powszechnie używane.
  Płatność kartą mnożna przeprowadzić online (przedpłata) lub u kuriera (płatność za pobraniem). 

 • Płatność gotówką przy odbiorze

  Jest to pobraniowa forma płatności  u kuriera, który dostarczy Ci paczkę z zestawem izotermicznym. Płatność przy odbiorze gwarantuje, że paczka zostanie nadana do Ciebie w dniu składania zamówienia (zamówienia do godz. 12)!