O NAS

Profesjonalnie zbadamy Twoją wodę

Kim jesteśmy?

Jesteśmy niezależną, prywatną firmą, współpracującą wyłącznie z akredytowanymi przez Polskie Centrum Akredytacji i zatwierdzonymi przez Sanepid (PSSE i WSSE) laboratoriami środowiskowymi. Rocznie badamy ponad 90 000 próbek wody i ścieków. Wykonujemy badania w całej Polsce w tej samej cenie.  

Nasza firma w liczbach

Realizujemy zlecenia od osób prywatnych, które w trosce o zdrowie swoje i swoich najbliższych, chcą wiedzieć, co piją i co płynie w ich domowych kranach. Ponadto przyjmujemy zamówienia od mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, aż po duże korporacje, czy nawet dostawców wody zaopatrujących w nią różne regiony w Polsce. Nasze laboratorium wody sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Obszar naszej działalności stanowią analizy próbek środowiskowych w zakresie badania wody: wodociągowej, studziennej, ciepłej, basenowej, powierzchniowej oraz badania ścieków: surowych, oczyszczonych, przemysłowych, opadowych.
Obszar działalności

Co nas wyróżnia?

Nasze usługi nie sprowadzają się wyłącznie do opracowania sprawozdania z badania, na którym widnieją informacje dotyczące uzyskanych wyników. Wierzymy, że Twoja decyzja o zainwestowaniu w badanie wody nie była przypadkowa i oprócz samych liczb ze sprawozdania, chciałbyś wiedzieć jaką wodę pijesz i w jaki sposób możesz polepszyć jej jakość. Zamawiając u nas badanie wody, możesz otrzymać także fachową poradę i bezpłatną ofertę na stacje uzdatniania wody lub dezynfekcję wody. Otrzymasz komplet informacji, który pozwoli Ci w podjęciu kolejnych kroków dotyczących polepszenia jakości Twojej wody. Co więcej? Zajmujemy się także montażem stacji uzdatniania wody w promieniu do 100 km od Bielska- Białej. Jeżeli Twoja lokalizacja wykracza poza ten obszar, to wszystkie urządzenia wyślemy do Ciebie kurierem. Badania laboratoryjne wody są kluczowym elementem doboru stacji uzdatniania. 

Obszar roboczy 1 kopia 3.png

Jak działamy?

Wybierasz zestaw badań najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Jeżeli chcesz pobrać próbkę samodzielnie, określ dzień, w którym chcesz otrzymać od nas paczkę za pośrednictwem kuriera. Uważnie przeczytaj i skorzystaj z instrukcji pobieranie próbki. Pobierz próbkę, zapakuj paczkę, przyklej list przewozowy na paczkę. Oczekuj na przyjazd kuriera.

Jeżeli decydujesz się na pobranie próbki przez certyfikowanego próbobiorcę, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klientów. Pozostaw nam informacje, pod jakim adresem ma się odbyć pobór, logistyka wyznaczy dla Ciebie termin poboru próbki. Natychmiast przekażemy Ci informację, abyś mógł wprowadzić termin do swojego kalendarza. Dzień przed poborem próbobiorca skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodną godzinę pobrania próbki. Po poborze zadbamy o bezpieczny transport Twojej próbki do laboratorium. 

Profesjonalne laboratorium badania wody wykonuje w szybki i dogodny dla klienta sposób. W ciągu kilku dni roboczych wykonamy badania i opracujemy sprawozdanie, które wyślemy na Twój adres e-mail podany w zamówieniu. Wszystkie badania wykonujemy metodami znormalizowanymi, przeinaczonymi dla odpowiednich próbek.

Aby uniknąć opóźnień, opłać jak najszybciej zamówienie, najlepiej zaraz po jego złożeniu.

Jak to działa