Badanie wody Kraków

Kraków to bez wątpienia turystyczna i kulturalna stolica kraju. Tętniące życiem miasto przez cały rok odwiedzają miliony gości z całego świata. Z myślą o ich komforcie i jak najlepszych wspomnieniach z wycieczki działają tu setki hoteli i restauracji. Udany wyjazd to jednak nie tylko taki, który pełen jest miłych wrażeń, ale też wolny od przykrych niespodzianek i niemiłych konsekwencji. Dlatego obowiązkiem każdego odpowiedzialnego hotelarza czy restauratora w Krakowie jest badanie wody.

Odpowiedniej jakości woda pitna to podstawa smacznej, a przede wszystkim zdrowej diety. Dlatego – zgodnie z dobrym obyczajem i obowiązującymi przepisami – analizę parametrów wody podawanej konsumentom należy przeprowadzać co najmniej dwa razy do roku. Oprócz przedsiębiorców z branży turystycznej do badania wody w Krakowie zobowiązani są także producenci żywności, zarządcy budynków zbiorowego zamieszkania lub użytku publicznego, a także właściciele takich obiektów, jak pływalnie czy ośrodki SPA.

Dlaczego warto nam zaufać?

Najszybszym i najpewniejszym sposobem kontroli jakości wody jest powierzenie tego zadania profesjonalistom. Nasz firma posiada wieloletnie doświadczenie, potwierdzone satysfakcją tysięcy klientów z całej Polski. Oferujemy:

  • kompleksową obsługę (z wliczonymi w koszty dojazdami do klienta),
  • badanie ponad 500 różnych parametrów wody i ścieków,
  • analizy akredytowanych przez PCA laboratoriów, honorowane przez Sanepid,
  • siedmiodniowy termin realizacji zleceń (jedynie badanie na obecność bakterii Legionella trwa 14 dni).

Badanie wody w Krakowie wykonujemy także na zlecenie osób prywatnych, które chcą upewnić się o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich. Analizę wody pod kątem obecności szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów i toksycznych związków chemicznych zalecamy w szczególności tym mieszkańcom Krakowa, którzy korzystają z indywidualnych ujęć. W przypadku niesatysfakcjonującego wyniku badania oferujemy instalację odpowiedniego do potrzeb klienta systemu uzdatniania wody.