Badanie wody w Czechowicach-Dziedzicach – i nie tylko!

Czy wiesz, jak ogromne znaczenie ma odpowiednie nawadnianie organizmu? Z pewnością słyszałeś,  że ciało człowieka w 60–70% składa się z wody, a ponieważ tracimy ją nieustannie (z potem, moczem, wydychanym powietrzem), musimy stale uzupełniać jej zasoby. Człowiek jest w stanie przeżyć długo bez jedzenia, ale bez wody – zaledwie kilka dni. Musimy wypijać około 2 l płynów dzienne, by organizm funkcjonował prawidłowo. Jednak nie tylko ilość, ale i jakość wypijanych napojów ma znaczenie. Dlatego zdecydowaliśmy się założyć firmę zajmującą się badaniem wody.

 

Nasza siedziba mieści się w Czechowicach-Dziedzicach. Badanie wody wydaje nam się jednak tak ważne, że postanowiliśmy rozszerzyć zasięg naszej działalności na teren całej Polski. Dzięki ponad 11-letniemu doświadczeniu i owocnej współpracy z tysiącami zadowolonych klientów możemy pozwolić sobie na zatrudnienie kilkudziesięciu akredytowanych próbkobiorców, którzy są w stanie dotrzeć do każdego zakątka kraju. Współpracujemy z wieloma znakomitymi laboratoriami, więc próbki wody trafiają do analizy bez zbędnej, niekorzystnej dla ich jakości zwłoki. Dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic i okolic ofertę badania wody rozszerzyliśmy o montaż odpowiedniej do indywidualnych potrzeb stacji uzdatniania wody.

 

Kto może skorzystać z oferty badania wody w Czechowicach-Dziedzicach?

Analiza składu kranówki pozwala określić parametry kluczowe dla jej jakości, na przykład:

  •        obecność chorobotwórczych mikroorganizmów;
  •        stężenie substancji chemicznych potencjalnie szkodliwych dla zdrowia;
  •        stężenie jonów pierwiastków wpływających na twardość wody;
  •        obecność substancji odpowiedzialnych za pogorszenie smaku lub zapachu wody.

Oferowane przez nas w Czechowicach-Dziedzicach badanie wody to pierwszy krok do poprawy jej jakości. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele systemów oczyszczania wody i wzbogacania jej o pożądane składniki. Nie warto jednak kupować ich w ciemno, ponieważ każdy działa na innej zasadzie, rozwiązując inne spośród częstych problemów dotyczących wody kranowej. Nasza firma zajmuje się analizą wody pod katem aż 500 parametrów! Właśnie dlatego jesteśmy w stanie pomóc w wyborze najlepszego sposobu uzdatnienia wody.

 

Swoją ofertę kierujemy do każdego, kto pragnie lepiej zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. W szczególności polecamy swoje usługi klientom korzystającym z własnych studni (takie ujęcia – w odróżnieniu od wody wodociągowej – nie podlegają żadnej kontroli) oraz przedsiębiorcom, którzy dostarczają wodę pitną konsumentom – restauratorom, właścicielom hoteli, zarządcom budynków użyteczności publicznej. Serdecznie zapraszamy do badania wody w Czechowicach-Dziedzicach!