Badanie wody - Sosnowiec

Sosnowiec to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym nieustannie przybywa zakładów produkcyjnych, a także lokali gastronomicznych, hoteli i innych placówek usługowych. W ich działalności niezwykle istotnym czynnikiem jest odpowiednia jakość wody, ponieważ zależy od niej zdrowie konsumentów. Regularna analiza jej parametrów to wymóg, który musi zostać spełniony, by obiekt funkcjonował zgodnie z przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. Przede wszystkim jednak każdy odpowiedzialny przedsiębiorca chce mieć pewność, że dostarcza swoim klientom produkty bezpiecznych i w najlepszym gatunku. Dlatego z roku na rok zapotrzebowanie na badanie wody w Sosnowcu jest coraz wyższe.

Gdzie wykonać badanie wody w Sosnowcu?

Jeśli potrzebujesz wykonać badanie wody w Sosnowcu, zapewne zależy Ci na czasie i możliwie najmniejszej ilości formalności odciągających Twoją uwagę od codziennych obowiązków. Mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie – wszystkich procedur związanych z analizą jakości wody w Twoim przedsiębiorstwie dopełnimy za Ciebie! Jaki jest Twój udział w tym przedsięwzięciu?

  • Wybierz z naszej oferty interesujący Cię pakiet usług.
  • Złóż zamówienie drogą mailową lub telefoniczną.
  • Przyjmij wizytę akredytowanego próbobiorcy we wskazanym przez Ciebie terminie. 
  • Odbierz maila z wynikiem badań po 7 dniach. 

Badanie wody dla mieszkańców Sosnowca

Działalność naszej firmy nie ogranicza się do wykonywania akredytowanych badań na potrzeby takich instytucji, jak Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. Jeśli chcesz sprawdzić jakość wody w domowym przyłączu, by mieć pewność, że Ty i Twoi najbliżsi możecie bezpiecznie z niej korzystać, zaproś nas do Sosnowca! Badanie wody możesz także wykonać, przesyłając do jednego z naszych laboratoriów samodzielnie pobrane próbki (z wykorzystaniem otrzymanych od nas akcesoriów). W ciągu tygodnia dowiesz się, czy korzystając z tzw. kranówki, nie jesteś narażony na działanie szkodliwych patogenów. Jeśli jakość wody nie będzie satysfakcjonująca, możemy zainstalować w Twoim domu stację uzdatniającą.