Badanie wody w Krośnie – komu może być potrzebne?

Krosno to urokliwe miasto, nie bez powodu nazywane „małym Krakowem”. Miano takie zyskało między innymi dzięki klimatycznemu rynkowi na Starym Mieście, który za sprawą swoich podcieni i renesansowych kamienic bardzo przypomina ten krakowski. Krosno obfituje w ciekawe zabytki i ma wyjątkowy klimat, który sprawia, że z przyjemnością zatrzymują tu się turyści – nie tylko po drodze w Bieszczady. Miasto coraz częściej staje się celem wakacyjnych wypraw, a w miarę wzrostu zainteresowania rozszerza się jego oferta noclegowa i gastronomiczna. Jej podstawą musi być dobrej jakości woda, której badaniem w Krośnie zajmuje się nasza firma.

 

Kranówka w Krośnie pozostaje pod ścisłą kontrolą MPGK Krosno. Badanie wody może więc wydawać się zbędne. Woda, która trafia do instalacji w hotelach czy restauracjach powinna – zgodnie z obowiązującymi przepisami – nadawać się do spożycia przez ludzi. Niestety teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką. Nawet najlepszej jakości woda może ulec zanieczyszczeniu na ostatnich odcinkach swojej drogi do naszych kranów – np. w związku z korozją rur w długo nieremontowanym budynku. Co więcej, woda czysta pod względem fizykochemicznym i mikrobiologicznym wcale nie musi być smaczna, a przecież w branży HoReCa jej walory organoleptyczne są bardzo istotne.

 

Jak wykonać badanie wody w Krośnie?

Jeśli prowadzisz hotel lub lokal gastronomiczny w Krośnie, badanie wody może być ważną inwestycją w satysfakcję Twoich klientów – tak ważną na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Możemy zaoferować Ci:

 

  • kompleksową obsługę, dzięki której nie będziesz musiał poświęcać swojego cennego czasu na skomplikowaną procedurę badania wody;
  • szczegółową analizę nawet 500 parametrów wody, co pozwoli Ci ustalić czynniki wpływające negatywnie na jej jakość;
  • wynik badania zatwierdzony przez Polskie Centrum Akredytacji, honorowany przez stacje sanitarno-epidemiologiczne;
  • nieodpłatną poradę dotyczącą optymalnego sposobu poprawy jakości wody, jeśli wynik badania okaże się niesatysfakcjonujący.

Jak zlecić badanie wody w Krośnie? Wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej lub skontaktować się telefonicznie z naszym Biurem Obsługi Klientów. Zadamy Ci kilka pytań, a następnie skierujemy pod wskazany adres specjalistę, który pobierze próbki wody. Wynik badania prześlemy drogą mailową w ciągu tygodnia. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług, choć nasza siedziba nie mieści się w Krośnie? Badania wody wykonujemy na terenie całej Polski. Jest to możliwe dzięki znakomitej organizacji i doświadczeniu naszego personelu. Rocznie analizujemy blisko 100 tysięcy próbek wody i możemy poszczycić się tysiącami zadowolonych klientów!