OBSZAR DZIAŁANIA

Nasza firma świadczy usługi z zakresu ochrony środowiska. Dostarczamy rozwiązania i produkty związane z czyszczeniem i dezynfekcją wody przeznaczonej do spożycia oraz badaniami wody i ścieków. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że poziom higieny wody przeznaczonej do spożycia zostanie odpowiednio podniesiony. Wszystko to dzięki wykorzystywaniu przez nas najnowszych, przyjaznych człowiekowi i środowisku materiałów i technologii.

Czyścimy i dezynfekujemy instalacje wody do spożycia, instalacje centralnego ogrzewania, dobieramy i zakładamy stacje uzdatniania wody, serwisujemy SUW oraz sprzedajemy komponenty, części zamienne do SUW (filtry do wody, żarniki, lampy UV, złoża, akcesoria do wody itp.). Każda z powyższych usług nie może się odbyć bez badania wody. Wykonujemy badania wody i ścieków na terenie całej Polski w tej samej cenie. Oferujemy badania z akredytowanym poborem przez certyfikowanego próbobiorcę oraz badania wody na wysyłkę kurierską z samodzielnym poborem. Ty pobierasz próbkę z dowolnego miejsca, a my ją analizujemy pod określonym przez Ciebie zakresem analiz. Nasi próbobiorcy pobierają próbki w sposób chwilowy (woda i ścieki), uśredniony i średniodobowy (ścieki). Wykonujemy badania wody i badania ścieków, m.in. w takich miastach jak:

Jeśli masz pytania, potrzebujesz ofertę lub chcesz zbadać wodę pod katem parametrów, które nie są dostępne na naszej stronie, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

tel. 33 818 84 65

kom. 790 747 300

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!