Badanie wody - Zabrze

Jeśli szukasz firmy zajmującej się badaniem wody w Zabrzu, nie mogłeś lepiej trafić! Dzięki zaawansowanym możliwościom naszych laboratoriów, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Nasz usługi kierujemy do mieszkańców Zabrza i okolic. Skontaktuj się z nami jeżeli:

• Prowadzisz w Zabrzu hotel lub lokal gastronomiczny, a Inspekcja Sanitarna oczekuje od Ciebie zaświadczenia o jakości wody pitnej dla gości.

• Produkujesz żywność i musisz mieć pewność, że woda, z której korzystasz, nie zawiera szkodliwych dla ludzi patogenów.

• Jesteś deweloperem i musisz sprawdzić stan wody doprowadzonej do mieszkań przed oddaniem do użytku nowego budynku.

• Chcesz sprawdzić, czy woda w Twojej studni nie wymaga uzdatnienia.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy firmą z 11-letnim doświadczeniem, współpracującą wyłącznie z najlepszymi w kraju, akredytowanymi przez Polskie Centrum Akredytacji laboratoriami. Rocznie badamy blisko 100 000 próbek wody i ścieków z całego kraju – zarówno na zlecenie przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Doskonała organizacja pozwala nam na ogromną elastyczność w zakresie współpracy z naszymi Klientami. W ciągu tygodnia jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wynik badania wody z dowolnego punktu w Zabrzu, nie angażując Twojego czasu ani energii.

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy Ci bardzo szeroki pakiet badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych, z którego możesz wybrać opcję odpowiednią do swoich potrzeb. Z naszą pomocą sprawdzisz, czy woda we wskazanym przez Ciebie ujęciu nie zawiera szkodliwych dla zdrowia ludzi bakterii lub pasożytów albo czy nie jest zanieczyszczana przez ścieki. Na podstawie wyników będziesz mógł dobrać odpowiednią stację uzdatniania lub – jeśli woda spełni wszystkie wymogi – otrzymasz certyfikat jakości akredytowany przez PCA i honorowany przez Sanepid.

Jak zbadasz wodę z nasza pomocą?

W jaki sposób wykonujemy badanie wody w Zabrzu, skoro nasza siedziba mieści się w Czechowicach-Dziedzicach? To bardzo proste! Zamów naszą usługę on-line lub telefonicznie, a przyślemy Ci zestaw do poboru wody lub – jeśli wykonujesz badanie na żądanie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej – skierujemy do Ciebie akredytowanego próbobiorcę. Próbki zostaną niezwłocznie doręczone przez współpracującego z nami kuriera do najbliższego laboratorium. Wynik badania otrzymasz drogą mailową.