Badanie wody Bielsko-Biała

Choć w Polsce wszyscy mają łatwy dostęp do wody pitnej, jej jakość często pozostawia wiele do życzenia. Dotyczy to w szczególności terenów silnie zurbanizowanych, o dużym zanieczyszczeniu środowiska, do jakich należy Bielsko. Badanie wody pozwala oszacować, czy ilość obecnych w niej patogenów i toksycznych substancji chemicznych nie przekracza dopuszczalnych norm. 

Nawet jeśli walory organoleptyczne wody nie budzą zastrzeżeń, wynik analiz często jest niesatysfakcjonujący. W szczególności w indywidualnych ujęciach (niepozostających pod ścisłą kontrolą firmy obsługującej wodociągi miejskie) stwierdza się np. znaczne ilości bakterii grupy coli albo niepokojąco wysokie stężenia azotanów. Dokładna znajomość wszystkich parametrów wody pozwala na dobór najodpowiedniejszego systemu uzdatniania.

Oferta badania wody w Bielsku-Białej

Jesteśmy firmą specjalizującą się w badaniu wody i ścieków, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym satysfakcją tysięcy klientów. Działamy na terenie całego kraju, ale nasza siedziba mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, nieopodal Bielska. Dlatego badanie wody na tym obszarze możemy uzupełnić o kompleksową usługę jej uzdatniania – od fachowej konsultacji, po instalację najodpowiedniejszego systemu.

W zakresie badania wody w Bielsku-Białej naszym klientom oferujemy:

  • pobór próbek wykonany przez akredytowanego próbobiorcę,
  • analizę nawet 500 fizycznych, chemicznych i mikrobiologicznych parametrów wody,
  • wynik badania z akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji, honorowany przez Sanepid,
  • atrakcyjne ceny (niezależne od lokalizacji poboru) i szybką realizację zleceń.

Jak zamówić badanie wody?

Badanie wody w Bielsku-Białej można zlecić w prosty sposób, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać na naszej stronie internetowej odpowiedni pakiet usług lub uzgodnić jego wybór telefonicznie z naszym Biurem Obsługi Klientów. Po opłaceniu usługi kierujemy pod wskazany adres naszego próbobiorcę lub – jeśli klient wyrazi takie życzenie – przesyłamy pakiet akcesoriów (wraz ze szczegółową instrukcją) do samodzielnego poboru wody. Próbki trafiają do laboratorium za pośrednictwem odpowiednio przygotowanego do ich przewozu kuriera. Po około 7 dniach przesyłamy wynik badania drogą mailową.